Дата: від до Скинути

УВАГА! Громадське обговорення Детального плану території для розміщення багатоквартирної житлової забудови з об’єктами громадського призначення в с. Якушинці, вул. Барвінкова

Якушинецька сільська рада повідомляє, що з метою уточнення положень генерального плану с. Якушенці, визначення планувальної структури земельних ділянок, на підставі Рішення № 82/2  від 15 грудня 2020 року 2 сесія 8 скликання «Про надання дозволу на розроблення та виготовлення детального плану території забудови земельних ділянок Хоменка Андрія Степановича в с. Якушенці Вінницького району, Вінницької області»  розглядається та подається на громадське обговорення «Детальний план території для розміщення багатоквартирної житлової забудови з об’єктами громадського призначення в с. Якушинці, вул. Барвінкова, Якушинецької об’єднаної територіальної громади Вінницького району, Вінницької області», у складі якого розроблені графічні та текстові матеріали, в тому числі  звіт про стратегічну екологічну оцінку. Площа території, що проектується – 12,69 га. Замовник проекту – Якушинецька сільська рада. Розробник проекту – ФОП Мальченко М. М. Ознайомитись та надати протягом 30 днів відповідні пропозиції та рекомендації можна у приміщенні Якушинецької сільської ради (відповідальній посадовій особі замовника – Томашевській Марині Валеріївні Начальнику відділу архітектури та містобудування Якушинецької сільської ради) та на офіційному веб-сайті Якушинецької громади.

08:31 03.02.2022

ЗВІТ про здійснення державної регуляторної політики  Якушинецькою сільською радою та її виконавчими органами  у 2021 році

ЗВІТ про здійснення державної регуляторної політики Якушинецькою сільською радою та її виконавчими органами у 2021 році

Здійснення державної регуляторної політики Якушинецькою сільською радою та її виконавчими органами у 2021 році, як і у попередні роки, було спрямоване на вдосконалення правового регулювання господарських, а також адміністративних відносин між регуляторним органом та суб'єктами господарювання, зменшення втручання у діяльність суб'єктів господарювання та усунення перешкод для розвитку господарської діяльності. Реалізація державної регуляторної політики здійснювалася відповідно до Закону України від 11.09.2003 № 1160 – IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (далі – Закон). В першу чергу це стосувалось підвищення рівня та якості виконання вимог і процедур державної регуляторної політики, формування системного підходу до провадження державної регуляторної політики та здійснення заходів, спрямованих на забезпечення реалізації цього підходу, прозорості та врахування громадської думки. Для залучення підприємницької спільноти для участі у реалізації державної регуляторної політики на всіх етапах регуляторної діяльності, на офіційному веб-сайті сільської ради оприлюднювалася інформація про регуляторну діяльність, а саме: плани діяльності Якушинецької сільської ради з підготовки проєктів регуляторних актів, звіти про відстеження результативності регуляторних актів, повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів, проєкти регуляторних актів з аналізами регуляторного впливу, регуляторні акти, тощо.

12:33 31.01.2022

Пам’ятка для суб’єктів господарювання (юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців), які здійснюють реалізацію окремих продовольчих товарів

На сьогоднішній день Кабінетом Міністрів Кабінетом Міністрів України прийнято ряд постанов щодо запровадження державного регулювання цін на окремі продовольчі товари шляхом декларування зміни роздрібних цін та встановлення граничного рівня торгівельної надбавки на період карантину.

11:35 27.01.2022

11:35 27.01.2022