Дата: від до Скинути

НФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО  МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ – «Детальний план території для нового будівництва будівлі АЗС, портальної мийки та обслуговуючої будівлі для великогабаритного транспорту"

НФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ – «Детальний план території для нового будівництва будівлі АЗС, портальної мийки та обслуговуючої будівлі для великогабаритного транспорту"

З  метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Детального плану території для нового будівництва будівлі АЗС, портальної мийки та обслуговуючої будівлі для великогабаритного транспорту на земельній ділянці з кадастровим номером 0520688900:01:001:0015 на території Якушинецької сільської ради (за межами населених пунктів) Вінницького району, Вінницької області», розпочинається громадське обговорення.

16:05 30.12.2021

НФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО  МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ – «ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ДЛЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО САДІВНИЦТВА КАДАСТРОВИЙ НОМЕР 0520688900:01:001:0051, НА ТЕРИТОРІЇ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ"

НФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ – «ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ДЛЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО САДІВНИЦТВА КАДАСТРОВИЙ НОМЕР 0520688900:01:001:0051, НА ТЕРИТОРІЇ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ"

З  метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – «Детальний план території для індивідуального садівництва кадастровий номер 0520688900:01:001:0051, на території Якушинецької сільської ради (за межами населених пунктів) Вінницького району, Вінницької області» розпочинається громадське обговорення. Громадське обговорення ініційоване відповідно до рішення виконавчого комітету Якушинецької сільської ради № 432/3  від 30.07.2021р. Організатором громадського обговорення визначено Якушинецьку сільську раду.

15:56 30.12.2021

Відкриття медичної амбулаторії в Дашківцях

У рамках «Великого будівництва» завершено та здано в експлуатацію усі 16 амбулаторій Вінниччини, - Сергій Борзов Доступність первинної медико-санітарної допомоги населенню – один із ключових пріоритетів розвитку держави.

15:13 28.12.2021

Якушинецька громада - активний учасник міжнародного співробітництва

Не таємниця, що Якушинецька громада вже багато років є активним учасником міжнародного співробітництва, насамперед щодо реалізації  соціально важливих проєктів та програм із залученням іноземного фінансування.

09:43 22.12.2021